Anna i Jacek
Sprawy organizacyjne

Poniżej zamieszczamy kilka bardzo dla nas istotnych spraw:

1. Każde auto, poczynając od samochodów rodziców, i świadków, na gościach kończąc, będzie miało doczepiony kotylion z przyssawką, będą one rozdawane przez świadków. Takie oznaczenie aut ułatwi nam wszystkim przemieszczanie się spod kościoła na wesele, bardzo prosimy o przyczepienie kotylionów na tylną część dachu lub tylną szybę auta.2.
Bardzo prosimy drogich Gości, aby nie czekali na nas w kościele, po zakończonej mszy chcemy do Was wyjść jako ostatni :) W tym celu, po wysłuchaniu Marsza Mendelsona, udamy się na krótką modlitwę pod obraz Jezusa Miłosiernego, czekając aż ostatni Gość opuści kościół.3. Bardzo prosimy w imieniu Kościelnej, aby obrzucanie ryżem, monetami itp. odbywało się PONIŻEJ SCHODÓW, ryż na posadzce marmurowej stanowi zagrożenie poślizgnięcia, o takie przypadki oskarża się później parafię. Prosimy również o nie rzucanie WORECZKAMI z ryżem :)4. Po życzeniach, Drodzy Goście, nie uciekajcie tak szybko, poprosimy Was o wspólne zdjęcie na schodach kościoła.


5. W imieniu fotografów, kamerzysty i swoim BARDZO PROSIMY o nie używanie aparatów fotograficznych w trakcie ceremonii. Ponieważ korzystamy z usług pary fotografów i kamerzysty, przy ołtarzu będzie już tłoczno. Prosimy, uszanujcie nasze skupienie, wzruszenie i nerwy i nie rozpraszajcie nas dodatkowo błyskiem fleszy i podchodzeniem do ołtarza w czasie przysięgi. Obiecujemy Wam, że wszystkie zdjęcia będą dostępne do wglądu na stronie www, a każdy z Gości dostanie nasze zdjęcie w osobnym podziękowaniu, kilka dni po ślubie.


6. Na salę weselną przyjedziemy jako ostatni, rodzice przywitają nas chlebem i solą przed hotelem jeśli pogoda dopisze. Prosimy o zajmowanie miejsc sukcesywnie w miarę przyjazdu. Ułatwi Wam to mapka stojąca przed salą i rozstawione na stołach wizytówki. Nie obawiajcie się, nie będziemy rozdzielać rodzin. :)


7. Powrót z wesela niezmotoryzowanym będzie możliwy, szczegóły podamy potem.

8. Istnieje możliwość noclegu na miejscu w hotelu, prosimy zgłaszać takie zapotrzebowanie wcześniej.


9. Będziemy Was prosić na weselu o wpisywanie się do księgi gości, będziemy wdzięczni za życzenia i każde miłe napisane słowo. Wiemy że wzruszenie i zdenerwowanie nie pozwoli nam pamiętać treści życzeń spod kościoła, dlatego zanotujcie je dla nas w Księdze Gości Weselnych.

10. Pod kościół podjedziemy dorożką, mamy nadzieję, że pogoda pozwoli Wam przywitać nas przed kościołem.

11. Nie przewidujemy miejsc dla dzieci na weselu.serce  NASZA GALERIA: